Sikeres tranzakció

Warning message

Arany és bronz a Hwarang-do harcosainak

Szerző: Kispál László 2009. Május 19. 20:31:19

Balázs Éva kétszeres világbajnoknő tanítványai több helyen különböző stílusú versenyeken is megállták a helyüket, nyertek és érmeket szereztek.

NÉMA NORBERT -58 kg felnőtt válogatott kerettagú sportoló, olimpiai reménység nagyon jól kezdett a nyílt osztrák bajnokságon, ahol az első ellenfelét pontozással verte, de sajnos a mérkőzés közben bokasérülést szenvedett és a válogatott edző nem engedte tovább, nehogy komolyabb sérülést szenvedjen, hisz Norbert előtt igazi nagy megmérettetés áll júliusban, ugyanis kerettag a világbajnokságra utazó csapatban.

MÁCSÁR DORINA, aki Szarvasról jár át Balázs Évához edzésekre, hogy minél jobb eredményt érjen el a versenyeken az ITF Taekwondo Országos Bajnokságon aranyérmet nyert a gyermek - 30 kg súlycsoportban.

BORDÁS ANNAMÁRIA, aki élete legelső ökölvívó tornáján vett részt Dombóváron , amely nemzetközi verseny volt a -60 kg súlycsoportban bronzérmet szerzett.