Sikeres tranzakció

Warning message

30 érmet nyert a Hwarang-do

Szerző: Kispál László 2012. Május 21. 19:39:56
A Hwarang-do Sportegyesület az elmúlt hétvégén két versenyen vett részt nagy sikerrel:

2012.05.19-én rendezték meg Budapesten a 2. Nyílt Magyar Hapkido Bajnokságot.
A bajnokságnak a Sportmax Hegyvidék adott otthont. A versenyt megtisztelte jelenlétével Choi Kill Bong 8. danos Hapkido Nagymester.

A versenyen több mint 140 versenyző vett részt. A hazai klubok mellett részt vett a Fehér Oroszok csapata is.

A Hwarang-do Sportegyesület 13 fővel képviselte magát:
7-48 éves korig, különböző kategóriákban.

Kategóriánként 8-17-19 versenyző is volt, de volt olyan kategória, ahol több mint 30 induló versenyzett! Volt olyan versenyző, aki négy ember legyőzésével sem sikerült a  dobogóra kerülnie!
A nagyon magas színvonalú versenyen a versenyzőink mindent megtettek a győzelem érdekében. Feszültek az izmok és ropogtak a csontok.

Május 19-én került megrendezésre szintén Budapesten, a Nemzetközi Goldstars Kupa elnevezésű WTF Taekwondo fullcontact bajnokság is, ahol a Hwarangdo Se. kiválósága NÉMA NORBERT -68 kg-ban 3 osztrák versenyző legyőzésével a dobogó legfelső fokára állhatott! Fájdalmat és fáradságot nem kímélve a következő eredmények születtek a hétvégi bajnokságokon, a különböző korcsoportokban, kategóriákban, szabályrendszerekben:

Összesen: 10 ARANY-, 9 EZÜST- ÉS 11 BRONZÉRMET nyertek a hwarang harcosok: